TJÄNA PENGAR TILL LAGET ELLER KLASSEN!

IMG 0809
Hitta på mer roligt tillsammans med hjälp av Matzen!

Alla paket kostar 200kr och 60kr går direkt tillbaka till er!

Men hur går det till?
  1. Utse en kontaktperson i laget/klassen
  2. Alla säljare får varsin produktkatalog
  3. Ut och sälj så mycket ni kan! 🙂 Längst bak i katalogen hittar du ett beställningsformulär där du kan skriva ner vem som köper vad
  4. Sammanställ din försäljning på A4 pappret som medföljer, lämna till din kontakperson
  5. Kontakpersonen förmedlar gruppens A4 papper och bestämmer leveransplats
  6. Beställningarna packas per säljare för att underlätta för er!
  7. Leverera prdukterna till dem som köpt av dig, för sedan över totalsumman till din kontakperson
  8. Kontakpersonen överför gruppens totalsumma och behåller överskottet! KLART 🙂

Är ni en förening som vill sälja? Tveka inte på att höra av er till oss då vi jobbar med skräddarsydda föreningsavtal med riktigt bra förtjänst.

Vi ses! Mats, Lina, Nichlas